You will find the latest information about us on this page. Our company is constantly evolving and growing. We provide wide range of services. Our mission is to provide best solution that helps everyone. If you want to contact us, please fill the contact form on our website. We wish you a good day! You will find the latest information about us on this page. Our company is constantly evolving and growing. We provide wide range of services. Our mission is to provide best solution that helps everyone. If you want to contact us, please...

W naszym klubie każdy nowy członek zostaje przyporządkowany do konkretnej grupy wiekowej, która powinna odzwierciedlać poziom jego zaawansowania oraz umiejętności sportowych.
Nasi trenerzy nie bez powodu prowadzą kilka zróżnicowanych grup treningowych. Podział trenujących pozwala na optymalne dobranie formy oraz czasu trwania treningu. Instruktorzy dla każdej z grup przygotowują inny plan treningowy, a to wszystko po to, by efekty zajęć były jak najlepsze a intensywność ćwiczeń dopasowana do wydolności i umiejętności klubowiczów. Ma to także duży wpływ na zdrowie i samopoczucie – bardzo ważne jest, aby dawka wysiłku fizycznego była odpowiednia.
Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką poszczególnych grup.